Silcare Breathe Kilitsiz / Yastıklı

Silikon liner teknolojisinde yeni bir yön: Silcare Breathe linerlerin distal kısmına kadar uzunlamasına  lazerle açılmış delikleri bulunmaktadır. Bu delikler nemin dışarı çıkmasına izin vererek güdük için daha kuru cilt ve daha sağlıklı bir ortam yaratır. Nemin bu şekilde kontrol altına alınması sürtünmenin zarar verici etkilerinin azalmasına, rahatlık ve kontrolün artmasına yardım eder.

Yürüme hareketi sırasında liner üzerine ağırlık bindiğinde gözenekler üzerinden havayı dışarı atar ve tek yönlü bir valf kullanımıyla, daha iyi bir vakum sağlanır. Bu durum ampute üzerinde daha güvenli bir duruş sağlayarak gün boyunca iyileştirilmiş bir uyumdan yararlanmasını ve  protezini daha uzun süreyle kullanmasını sağlar.

silcareliners.com

büyüt

Başlıca faydaları

Lazer Delikler

Linerin uzunlamasına distal uca kadar homojen şekilde dağıtılmış en uygun boyutlara sahip delikleri hava ve nemin dışarı çıkmasına izin vererek güdüğün sürekli kuru kalmasını sağlar.

Gerilme Bölgeleri

Kusursuz teknik örme teknolojisi, rahatlığı, şekillendirmeyi artırmak ve diz fleksiyonu sırasında oluşan kayma kuvvetini azaltmak için çift yönlü gerilme sağlar.

HassasTM Bitiş

Standart silikondan daha düşük sürtünme katsayısı cilt üzerindeki kayma gerilimini azaltır.

Özellikleri

Amputasyon seviyesi: Trans-tibial
Aktivite seviyesi 3 – 4
Mevcut numaralar 22, 23.5, 25, 26.5, 28, 30, 32, 34, 36, 40

Sipariş

LINER SEÇİM BİLGİLERİ

SB TT CP XX L
  Trans-tibial Distal Ped Numara 22 cm ile 40cm* L Açık Ton

Not: 23,5 = 23; 26,5 = 26

Düzgün çalışmasını engelleyen görsel kusurlar için yılda bir kez bakım yapılması önerilir. Bakım yetkili personel tarafından yapılmalıdır.

Blatchford trademarks.

Last updated: 25th Haziran 2018

Bu sayfayı paylaş: