Comfort Liner

Endolite comfort liner hassas ciltler için de kullanılabilir, soket içinde basınca duyarlı alanları koruyarak güdükte oluşabilecek aşınmaları ortadan kaldırır. Eklemler ve gergin alanlara mükemmel uyum sağlayan ve esneyebilen entegre matriks dokulu kumaş rahat diz fleksiyonuna izin verir. Distal gerilmeye karşı direnç gösteren esnek kumaşı ile protezin vücuttan kaymasına engel olur. 

Kilitsiz/Yastıklı ve Kilitli/Pinli seçenekleri, proksimal veya distal pin kilit süspansiyonlarının ideal seçimini sağlar.

büyüt

Entegre Matriks

Kilitli/Pinli liner için  teknik dokumalı dış yüzey kaplaması distalde pistonlamaya karşı koymak için tek yönlü gerdirme yapar. Dikişsiz örgü teknolojisi, çift yönlü ve tek yönlü esneme bölgeleri arasında daha yumuşak bir geçişe izin verir. 

Endolite Liner Stretch

 Proksimal, çift yönlü gerdirme bölgesi konfor ve şekillendirmeyi sağlayarak fleksiyon esnasında diz eklemi üzerine binen basınçları azaltır.

Esnek koruyucu distal uç

Kilitli/Pinli liner süper esnek bir distal uca sahiptir. Optimal giyme işlemi sırasında kolaylık sağlar.

TendresseTM Silikon kaplama

TendresseTM silikon kaplama düşük bir sürtünme katsayısına neden olur ve cilt üzerindeki kayma gerilimini azaltır. Yapılan testlerde standart silikona oranla % 78 daha düşüktür.

Özellikleri

Amputasyon Seviyesi Trans-tibial
Aktivite Seviyesi Düşükten orta seviyeye
Mevcut ebatlar 22, 23.5, 25, 26.5, 28, 30, 32, 34, 36, 40

Ölçüm
Güdüğün distal ucunun 4 cm yukarısından çevre ölçüsü alınır. Ölçümler ebatlara uygunsa daha rahat uyum için bir küçük beden liner seçin.

Sipariş

Sipariş Örneği

Endolite Comfort Yastıklı CTTCPXXL 
Endolite Comfort Kilitli CTTLPXXL

C TT CP/LP XX L
 Yastıklı Trans-tibial Yastıklı Paralel/
Kilitli Paralel
Numara 22 – 40 Açık renk

Not: 23.5 = 23 ve 26.5 = 26

Düzgün çalışmasını engelleyen görsel kusurlar için yılda bir kez bakım yapılması önerilir. Bakım yetkili personel tarafından yapılmalıdır.

Blatchford trademarks.

Last updated: 25th Haziran 2018

Bu sayfayı paylaş: